Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linky zrušeny!!!

+2
karla31
Jira2
6 posters

Goto down

Linky zrušeny!!! Empty Linky zrušeny!!!

Příspěvek  Jira2 Thu Aug 25, 2011 9:14 am

Takže pánové a dámy,

máme mezi sebou někoho, kdo si neváží cizí práce a snahy pomoct druhým, takže z tohoto důvodu jsem smazal veškeré linky na Telenovely, týkajících se TV DOMA pro porušení autorských práv. Můžete poděkovat tomu, kdo to nabonzoval. Tím tedy moje práce končí, což mě opravdu moc mrzí. S pozdravem Váš Jira admin vedení fóra.
Jira2
Jira2
Admin

Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 28. 09. 10

https://paljirsim.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Linky zrušeny!!! Empty Re: Linky zrušeny!!!

Příspěvek  karla31 Sun Aug 28, 2011 2:43 am

Já se fakt picnu, řekněte mi, co z toho ty lidi mají, že jsou takhle zlý a ubohý a donášej??? confused Tohle mě fakt pěkně štve. Jíro, tobě i tak moc díky za všechnu tvoji práci a snahu pro nás něco dělat.
karla31
karla31

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 10. 10
Age : 52

Návrat nahoru Goto down

Linky zrušeny!!! Empty Re: Linky zrušeny!!!

Příspěvek  zdenakojzarova Sun Aug 28, 2011 10:59 am

tak tohle už je fakt na pos....,ten kdo to dělá by zasloužil do huby,tohle už je během chvíle třetí stránka která končí s telenovelama,to je děs.Ten kdo nemá možnost koukat na televizi,tak má smůlu a nic neuvidí No

zdenakojzarova

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Linky zrušeny!!! Empty Rány z lásky

Příspěvek  Dee07 Tue Sep 13, 2011 5:29 am

Ahoj nevíte kde bych mohla sehnat zbytek dílů?...Jinak mě moc mrzí co se stalo, bylo to tu super:-(

Dee07

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 10. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Linky zrušeny!!! Empty linky zruěeny

Příspěvek  hanka Maňková Thu Sep 22, 2011 12:22 am

ahoj jíro, našla jsem něco od tebe na stahuj.cz a protože vím že máš obavy z bonzáků a pak aby jsi neměl nějaké problémy. Nešlo by to sbalit a upnout pod jiným názvem s heslem a to prozradit jen pár skalním obdivovatelům tvé práce? Vymýšlím kraviny ale ze mne se stal telenovelový maniak. Někdo skáče na gumě z mostu aby vybil adrenalin a já zase každý den prvně pátrám po dalších dílech telenovel a mám z toho radost když něco najdu . Velké zklamání je když už se nějaká telenovelka úspěšně rozběhla a pak toho autor z nějakého důvodu nechá.Myslím že je nás takových víc. Mysli na nás.

hanka Maňková

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 31. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Linky zrušeny!!! Empty Re: Linky zrušeny!!!

Příspěvek  Lucisab Sat Oct 01, 2011 3:55 pm

Jiro děkuji ti moc za tvou práci, přinášela mi moc radosti až jsem se stala skoro závislou na některých seriálech. Přidávám se k názoru jestli by to nešlo přes to zaheslování Wink Ale i tak ci velmi cenním tvé práce. Patří ti velké dík.

Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 01. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Linky zrušeny!!! Empty Re: Linky zrušeny!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru